سوتی جنجالی در استوری محسن افشانی – شب عاشورا و عکس منشوری

سوتی جنجالی در استوری  محسن افشانی – شب عاشورا و عکس منشوری

 

عکسی که محسن افشانی در شب عاشورا در استوری خود به اشتراک گذاشت

 

صاحب لباس زیری که محسن افشانی در استوری خود گذاشته بود پیدا شد + عکس

 

محسن افشانی بازیگر تئاتر و تلویزیون در اینستاگرام خودش با انتشار عکس لباس زیر زنانه جنجال تازه ای به پا کرد!عکس ش*رت و سوتین در استوری اینستاگرام محسن افشانی

 

 

محسن افشانی را همه به واسطه مجری گری در صدا و سیما در سال های گذشته می شناسند. اما چند وقتی است فعالیت های محسن افشانی در اینستاگرام از فعالیت های هنری اش پیشی گرفته است. همین چند وقت پیش بود که انتشار پست های اینستاگرامی او و یک دختر جوان به اسم نِلی ولنتینو باعث جنجال در فضای مجازی شده بود اما انگار محسن جان افشانی نمی خواهد از این حاشیه ها به دور باشد!اما ماجرا چیست؟

 

ماجرا از این قرار است که محسن افشانی در قسمت استوری اینستاگرام* عکسی از لباس زیر زنان به اشتباه منتشر کرد و چند لحظه بعد آن را پاک کرد اما به لطف فالوئرهای بالای او در اینستاگرام این عکس از چشم تیز بین صفحات و طرفداران او دور نماند و همین موضوع باعث واکنش جالب کاربران ایرانی نه تنها در اینستاگرام و حتی در توییتر شد!

عکسی که در استوری محسن افشانی منتشر شده این است(البته ادب حکم می کند که تصویر کامل را نمایش ندهیم!ولی تا دلتان بخواهد این عکس در اینستاگرام وجود دارد)

جنجال تازه محسن افشانی در استوری اینستاگرام!+عکس
به نظر می رسد آقای افشانی قصد داشته است این عکس را برای شخصی بفرستد اما اشتباها آن را استوری کرده است!و البته صفحه ای که این لباس ها را می فروشد و توسط محسن افشانی دنبال شده است را در زیر می بینید:

جنجال تازه محسن افشانی در استوری اینستاگرام!+عکس

محسن افشانی تا کنون به این موضوع واکنشی نشان نداده و هم اکنون تعداد زیادی کامنت در زیر پست آخر محسن افشانی در جریان است

زندگینامه کامل محسن افشانی

محسن افشانی مجری و بازیگر در یازدهم فروردین ۱۳۶۸ در روستای وانشان گلپایگان چشم به جهان گشود. رشته محسن افشانی در دبیرستان ریاضی فیزیک بوده است.

محسن افشانی صاحب یک خواهر بزرگتر از خودش است.او از کودکی علاقه زیادی به بازیگری داشته است اما در آغاز فعالیت هنری اش وارد عرصه مجری گری شد!

اولین برنامه مجری گری او در صدا و سیما برنامه در آستانه بود و بعد در برنامه های «ما دو تا»، «بوم سفید» و «سلام بهار» نیز به عنوان مجری ظاهر شد.او بعد ها در سریال در کاراگاهان و ترانه مادری حضور پیدا کرد.

*استوری اینستاگرام امکانی است که کاربران می توانند با انتشار فیلم و عکس با مدت زمان محدود ۲۴ ساعت آن را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارند.

نویسنده: مصطفی

اشتراک گذاری این نوشته